所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Surface Mount |
| Size Code | 0603 |
| Capacitance Value | 1.1 pF |
| Maximum DC Voltage Rating | 10 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 39 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | MOV |
| Voltage Rating DC | 10 V |
| Capacitance | 1.1 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Mounting | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Case Width | 0.8 mm |
| Dimensions | 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H |
| Package / Case | 0603 (1608 metric) |
| Series | AVRL |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Termination Style | Solder |
| Voltage | 10 VDC |
| Subcategory | Varistor |
| Lead Time | 56 Days |
| Maximum DC Volts | 10VDC |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | 445-2565-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话