所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| DELETED | Compliant |
| Technology | Multilayer |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Packaging | Bulk |
| Size Code | 0603 |
| Lead Spacing | Not Required mm |
| Capacitance Value | 3.3 pF |
| Lead Style | Not Required |
| DC Voltage Rating (Max) | 10V |
| Varistor Voltage | 27V |
| Product Length (mm) | 1.6 mm |
| Product Depth (mm) | 0.8 mm |
| Product Height (mm) | 0.8 mm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话