所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Voltage Rating DC | 5.5 V |
| Clamping Voltage | 19 V |
| Peak Surge Current | 1 A |
| Surge Energy Rating | 0.01 J |
| Capacitance | 33 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Mounting | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Dimensions | 1 mm L |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Unit Pack | 10000 |
| MOQ | 10000 |
| Varistor Voltage | 8V |
| Maximum DC Volts | 5.5VDC |
| Energy | 0.01J |
| Standard Package | 10,000 |
| Current - Surge | 1A |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 445-2559-1 |
咨询QQ
热线电话