所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size Code | 0805 |
| Capacitance Value | 0.001 uF |
| Maximum DC Voltage Rating | 7.5 V |
| Clamping Current | 5 A |
| Maximum Surge Current | 60 A |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Varistor Voltage | 12 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Varistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Voltage Rating DC | 7.5 V |
| Clamping Voltage | 20 V |
| Peak Surge Current | 60 A |
| Surge Energy Rating | 0.2 J |
| Capacitance | 1000 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Mounting | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Dimensions | 2 mm L |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Length | 2 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 7.5 |
| Product Depth | 1.25 |
| Tolerance Voltage | 20% |
| Product Height | 1 |
| Varistor Voltage | 12 |
| Clamping Current | 5 |
| Clamping Voltage | 20 |
| Technology | Multilayer |
| Energy | 0.2 |
| Maximum Surge Current | 60 |
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Subcategory | Varistor |
| Lead Time | 56 Days |
| Maximum DC Volts | 7.5VDC |
| Energy | 0.20J |
| Current - Surge | 60A |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 445-2547-1 |
| Series | :AVR-M |
| Varistor Type | :ESD Protector |
| Peak Surge Current @ 8/20µs | :60A |
| Varistor Case | :2012 |
| Clamping Voltage Vc Max | :20V |
| Peak Energy (10/1000uS) | :200mJ |
| Voltage Rating V DC | :7.5V |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :MSL 2 - 1 year |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Clamping Voltage @ 8/20µs Max | :20V |
| Peak Pulse Current IPP @ 8/20µs | :60A |
| Suppressor Type | :Varistor |
| Surge Current | :60A |
| Weight (kg) | 0.000015 |
| Tariff No. | 85363010 |
咨询QQ
热线电话