所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 3528-21,B |
| Capacitance Value | 2.2 uF |
| Voltage | 10 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Case Code | B |
| Case Style | Molded |
| Product Length | 3.5 mm |
| Product Height | 1.9 mm |
| Product Depth | 2.8 mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Construction | Flat |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
咨询QQ
热线电话