所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | SMC |
| Gender | F |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Frequency | 0 to 12.4 GHz |
| Termination Method | Solder |
| Mounting | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Terminate To | PCB |
| Standard Package | Bulk |
| Product Length | 13.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Body Plating | Gold |
| Impedance | 50 |
| Product Height | 8.69 |
| Product Depth | 6.41 |
| Body Material | Brass |
| Operating Frequency | 0 to 12.4G |
| Insulation Material | Polytetrafluoroethylene |
| Operating Temp Range | -65C to 165C |
| Rad Hardened | No |
| Termination | Solder |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Length (mm) | 13.8 mm |
| Product Height (mm) | 8.69 mm |
| Body Style | Right Angle |
咨询QQ
热线电话