所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 90 VAC to 140 VAC |
| Load Voltage Rating | 48 VAC to 530 VAC |
| Load Current Rating | 25 A |
| Output Device | SCR |
| Mounting Style | Panel |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | 53TP |
| Termination Style | Screw |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 4000(RMS) |
| Input Type | AC |
| Package Height | 35.4 |
| Mounting | Screw |
| Maximum Turn-Off Time | 30 |
| Maximum Input Current | 16 |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Voltage | 530(RMS) |
| Maximum Output Current | 25(RMS) |
| Maximum Off-State Leakage Current | 3000(RMS) |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 300 |
| Package Width | 79.7 |
| Maximum Turn-On Time | 20 |
| PCB | 8 |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Length | 103.9 |
| Pin Count | 8 |
| Maximum Input Voltage | 140 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 25A |
| Voltage - Load | 48 ~ 530 V |
| Packaging | Tube |
| Circuit | 3PST (3 Form A) |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Input | 90 ~ 140VAC |
| Package/Case | Module |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand/Series | 53TP |
| Current,Load | 25A |
| DielectricStrength | 4000Vrms |
| RelayType | SolidState |
| VoltageRange | 48-530VDC |
| Voltage,Control | 90-140V |
| Voltage,Operating | 90-140VAC |
| Voltage,Rating | V |
| Thermal Pand Installed | Yes |
| SubCategory | Solid State Relay |
| Control Voltage | 90-140 VAC |
| Relay Option | Random Turn-on |
| MainCategory | Relays |
| Output Configuration | 3A 3PST-NO |
| Load Voltage | 48-530 VAC |
咨询QQ
热线电话