所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Inrush Current Limiters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Current Rating | 5.5 A |
| Voltage | 110 VAC, 230 VAC |
| Resistance | 2.5 Ohms |
| Tolerance | 20 % |
| Case Diameter | 11.5 mm |
| Case Width | 6 mm |
| Series | B57236S |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 170 C |
| Dimensions | 11.5 mm Dia. x 6 mm W |
| Lead Diameter | 0.6 mm |
| Lead Spacing | 5 mm |
| Packaging | Reel |
| Power Rating | 2.1 W |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Type | NTC Thermistors for Inrush Current Limiting |
| Diameter | 11.5 mm |
| Brand | EPCOS / TDK |
| Width | 6 mm |
| Dissipation Factor DF | 10 mW/K |
咨询QQ
热线电话