所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Resistance | 600 Ohms |
| Tolerance | 25 % |
| Termination Style | Radial |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Current - Max | 200mA |
| Voltage - Max | 380V |
| Standard Package | 1,000 |
| R Min/Max | 340.0 ~ 600.0 Ohm |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 21mA |
| Current - Trip (It) | 39mA |
| Package/Case | Radial, Disc |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand | EPCOS / TDK |
咨询QQ
热线电话