所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Max | 100mA |
| Voltage - Max | 500V |
| Packaging | Bulk |
| Standard Package | 500 |
| R Min/Max | 675.0 ~ 1200 Ohm |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 15mA |
| Current - Trip (It) | 30mA |
| Package/Case | Radial, Disc |
| Pin Count | 2 |
| Screening Level | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Through Hole |
| Operating Temperature Max Deg. C | 125C |
| Type | PTC |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Depth (mm) | 5 mm |
| Product Height (mm) | Not Required mm |
| Percentage of Resistance Tolerance @ 25C | �25 |
| Resistance @ 25C | 1200 ohm |
咨询QQ
热线电话