所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance @ 25C | 1200 |
| Description of Terminals | 0.6mm dia. x 35mm Opposing Crimp ... |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Product Diameter | 6.5(Max) |
| Percentage of Resistance Tolerance @ 25C | ±25 |
| Product Depth | 5(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Seated Plane Height | 10(Max) |
| Packaging | Cardboard Tape and Reel |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Type | PTC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 1.2k |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Standard Package | 1,500 |
| Other Names | B59885C 120A 51 |
| Resistance Tolerance | ±25% |
| Package/Case | Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话