所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 480 pF |
| Maximum AC Voltage Rating | 60 V |
| Maximum DC Voltage Rating | 85 V |
| Clamping Current | 10 A |
| Maximum Surge Current | 1200 A |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 100 V |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 65 |
| Product Diameter | 9 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 3.3 |
| Lead Pitch | 5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 50 |
| Product Height | 11 |
| Varistor Voltage | 82 |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Mounting | Through Hole |
| Clamping Current | 10 |
| Clamping Voltage | 135 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 4.2 |
| Maximum Surge Current | 1200 |
| Peak Surge Current @ 8/20µS | :1.2kA |
| Varistor Case | :Disc 7mm |
| Clamping Voltage Vc Max | :165V |
| Peak Energy (10/1000uS) | :4.8J |
| Voltage Rating VDC | :85V |
| Voltage Rating VAC | :60V |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85334010 |
咨询QQ
热线电话