所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Voltage Rating | 420 |
| Product Diameter | 15.5 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 5.4 |
| Lead Pitch | 7.5 |
| Maximum AC Voltage Rating | 320 |
| Product Height | 19 |
| Varistor Voltage | 510 |
| Capacitance Value | 280pF |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Mounting | Through Hole |
| Clamping Current | 50 |
| Clamping Voltage | 840 |
| Technology | Metal Oxide |
| Energy | 84 |
| Maximum Surge Current | 4500 |
| Peak Surge Current @ 8/20µS | :4.5kA |
| Varistor Case | :Disc 14mm |
| Clamping Voltage Vc Max | :840V |
| Peak Energy (10/1000uS) | :84J |
| Voltage Rating VDC | :420V |
| Voltage Rating VAC | :320V |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85334010 |
咨询QQ
热线电话