所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | CeraDiode |
| Pin Count | 2 |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 24 V |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| ESD Protection Voltage | 15@Air Gap/8@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage | 5.6 V |
| Maximum Leakage Current | 1 uA |
| Capacitance Value | 180(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话