所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pin Count | 2 |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Package / Case | SOD-723 |
| Product Length (mm) | 1.15 mm |
| Product Depth (mm) | 0.6 mm |
| Product Height (mm) | 0.6 mm |
| Capacitance Value | 0.9pF |
| Suppressor Type | CeraDiode |
| Configuration | Single |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Leakage Current | 1uA |
| Working Voltage | 5.6V |
咨询QQ
热线电话