所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Current Compensated Choke |
| Inductance | 1 mH |
| Tolerance | 30 % |
| Product Length | 17.9 mm |
| Product Depth | 17.3 mm |
| Maximum DC Current | 2 A |
| Lead Style | Pin |
| Core Material | Ferrite |
| Product Height | 12.6 mm |
| Maximum DC Resistance | 90(Typ) mOhm |
| Standard Package | Trays |
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Dimensions | 17.3 mm W x 17.9 mm L x 12.6 mm H |
| Termination Style | Through Hole |
| Case Height | 12.6 mm |
| Case Length | 17.9 mm |
| Case Width | 17.3 mm |
| Packaging | Tray |
| Product | Inductors |
| Series | B82721 |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Part # Aliases | B82721A2202N001 |
| Maximum DC Resistance | 80m(Typ) |
| Product Length | 17.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Current | 2 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Leakage Inductance | 13u |
| Mounting | Through Hole |
| Withstand Voltage | 1.5kVAC |
| Number of Lines | 2 |
| Product Height | 12.6 |
| Product Depth | 17.3 |
| Test Frequency | 100k |
| Configuration | Dual |
| Current | 2A |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 80 mOhm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.496" (12.60mm) |
| Size / Dimension | 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Range | :EPCOS - B82721A Series |
| Rated Current | :2A |
| Case Dimensions | :17.9mm x 17.3mm x 12.6mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Category | :VDE 565-2 |
| Climatic Category | :40/125/56 |
| DC Current Max | :2A |
| DC Current Rating | :2A |
| DC Resistance Max | :0.09ohm |
| External Depth | :17.3mm |
| External Length / Height | :12.6mm |
| External Width | :17.9mm |
| Flammability Rating | :UL94V-0 |
| Height | :12.6mm |
| Inductance Tolerance | :± 30% |
| Inductor Case Style | :Through Hole |
| Inductor Type | :Common / Asymmetrical |
| Lead Spacing | :15mm |
| No. of Pins | :4 |
| Row Pitch | :10mm |
| Voltage Rating V AC | :250V |
| Weight (kg) | 0.026 |
| Tariff No. | 85045095 |
咨询QQ
热线电话