所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Inductance | 400 uH |
| Tolerance | 30 % |
| Maximum DC Current | 2.6 A |
| Maximum DC Resistance | 55 mOhms |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Dimensions | 17.3 mm W x 17.9 mm L x 12.6 mm H |
| Termination Style | Radial |
| Case Height | 12.6 mm |
| Case Length | 17.9 mm |
| Case Width | 17.3 mm |
| Packaging | Tray |
| Product | Chokes |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Part # Aliases | B82721A2262N001 |
| Current | 2.6A |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 55 mOhm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.496" (12.60mm) |
| Size / Dimension | 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Standard Package | 600 |
| Number of Lines | 2 |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话