所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Current Compensated Choke |
| Inductance | 39 mH |
| Tolerance | 30 % |
| Product Length | 17.9 mm |
| Product Depth | 17.3 mm |
| Maximum DC Current | 400 mA |
| Lead Style | Pin |
| Core Material | Ferrite |
| Product Height | 12.6 mm |
| Maximum DC Resistance | 2(Typ) Ohm |
| Standard Package | Trays |
| Maximum DC Resistance | 2(Typ) |
| Product Length | 17.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Current | 400m |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Leakage Inductance | 450u |
| Mounting | Through Hole |
| Withstand Voltage | 1.5kVAC |
| Number of Lines | 2 |
| Product Height | 12.6 |
| Packaging | Box |
| Product Depth | 17.3 |
| Test Frequency | 10k |
| Configuration | Dual |
| Current | 400mA |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 2 Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.496" (12.60mm) |
| Size / Dimension | 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Inductors |
| Product Category | Fixed Inductors |
| Dimensions | 17.3 mm W x 17.9 mm L x 12.6 mm H |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Series | B82721 |
| Termination Style | Radial |
| Case Length | 17.9 mm |
| Case Height | 12.6 mm |
| Case Width | 17.3 mm |
| Part # Aliases | B82721A2401N020 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话