所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum DC Resistance | 1.4(Typ) |
| Product Length | 17.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Current | 500m |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Leakage Inductance | 250u |
| Mounting | Through Hole |
| Withstand Voltage | 1.5kVAC |
| Number of Lines | 2 |
| Product Height | 12.6 |
| Packaging | Box |
| Product Depth | 17.3 |
| Inductance | 18m |
| Test Frequency | 10k |
| Configuration | Dual |
| Type | Power Line |
| Current | 500mA |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 1.4 Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.496" (12.60mm) |
| Size / Dimension | 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Standard Package | 600 |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Maximum DC Resistance | 1.5 kOhms |
| Product | Inductors |
| Product Category | Fixed Inductors |
| Dimensions | 17.3 mm W x 17.9 mm L x 12.6 mm H |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Maximum DC Current | 500 mA |
| Series | B82721 |
| Termination Style | Radial |
| Case Length | 17.9 mm |
| Core Material | Ferrite |
| Case Height | 12.6 mm |
| Case Width | 17.3 mm |
| Tolerance | 30 % |
| Part # Aliases | B82721A2501N001 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Lead Spacing | 15 mm |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Tolerance (+ or -) | 30% |
| Impedance | Not Required ohm |
| Test Frequency | 0.01 MHz |
| Military Standard | Not Required |
| Product Length (mm) | 17.9 mm |
| Product Depth (mm) | 17.3 mm |
| Product Height (mm) | 12.6 mm |
| Lead Style | Pin |
| DC Current | 500 mA |
| DC Resistance | 1.4 ohm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| 电感 | 18mH |
| 线路数 | 2 |
| 直流电阻 (DCR) | 1.4 Ohm |
| 操作温度 | -40°C ~ 125°C |
| 高度(最大值) | 0.496" (12.60mm) |
| 大小/尺寸 | 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) |
| 滤波器类型 | Power Line |
| 电流 | 500mA |
咨询QQ
热线电话