所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Power Line Choke |
| Inductance | 10 mH |
| Tolerance | 30 % |
| Product Length | 22.3 mm |
| Product Depth | 22.7 mm |
| Maximum DC Current | 1 A |
| Lead Style | Pin |
| Core Material | Ferrite |
| Product Height | 13.2 mm |
| Maximum DC Resistance | 480(Typ) mOhm |
| Current | 2A |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 130 mOhm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.524" (13.30mm) |
| Packaging | Tray |
| Size / Dimension | 0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Standard Package | 600 |
| Number of Lines | 2 |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Product | Chokes |
| Product Category | Fixed Inductors |
| Dimensions | 19.5 mm W x 23.3 mm L x 25.4 mm H |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 60 C |
| Series | B82722A |
| Termination Style | Radial |
| Case Length | 23.3 mm |
| Case Height | 25.4 mm |
| Case Width | 19.5 mm |
| Part # Aliases | B82722A2202N001 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Range | :EPCOS - B82722A Series |
| Rated Current | :2A |
| Case Dimensions | :22.7mm x 22.3mm x 13.3mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Category | :VDE 565-2 |
| Climatic Category | :40/125/56 |
| DC Current Max | :2A |
| DC Current Rating | :2A |
| DC Resistance Max | :0.13ohm |
| External Depth | :23.3mm |
| External Length / Height | :13.3mm |
| External Width | :22.7mm |
| Flammability Rating | :UL94V-0 |
| Height | :13.3mm |
| Inductance Tolerance | :± 30% |
| Inductor Case Style | :Through Hole |
| Inductor Type | :Common / Asymmetrical |
| Lead Spacing | :20mm |
| No. of Pins | :4 |
| Row Pitch | :12.5mm |
| Voltage Rating V AC | :250V |
| Weight (kg) | 0.026 |
| Tariff No. | 85045095 |
咨询QQ
热线电话