所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Inductance | 700 uH |
| Tolerance | 30 % |
| Maximum DC Current | 0.3 A |
| Maximum DC Resistance | 2500 mOhms |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 60 C |
| Dimensions | 19.5 mm W x 23.3 mm L x 25.4 mm H |
| Termination Style | Radial |
| Case Height | 25.4 mm |
| Case Length | 23.3 mm |
| Case Width | 19.5 mm |
| Core Material | Ferrite |
| Packaging | Tray |
| Product | Chokes |
| Series | B82722A |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Type | Power Line Chokes |
| Part # Aliases | B82722A2301N001 |
| Current | 300mA |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 2.5 Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.524" (13.30mm) |
| Size / Dimension | 0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Standard Package | 600 |
| Number of Lines | 2 |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
咨询QQ
热线电话