所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Power Line Choke |
| Inductance | 1.2 mH |
| Tolerance | 30 % |
| Product Length | 22.3 mm |
| Product Depth | 22.7 mm |
| Maximum DC Current | 3 A |
| Lead Style | Pin |
| Core Material | Ferrite |
| Product Height | 13.2 mm |
| Maximum DC Resistance | 56(Typ) mOhm |
| Standard Package | Trays |
| Maximum DC Resistance | 56m(Typ) |
| Product Length | 22.7 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Current | 3 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Leakage Inductance | 17u |
| Mounting | Through Hole |
| Withstand Voltage | 1.5kVAC |
| Number of Lines | 2 |
| Product Height | 13.3 |
| Packaging | Box |
| Product Depth | 22.3 |
| Test Frequency | 10k |
| Configuration | Dual |
| Current | 3A |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 56 mOhm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.524" (13.30mm) |
| Size / Dimension | 0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Depth | 22.7mm |
| Dimensions | 22.3 x 22.7 x 13.2mm |
| Height | 13.2mm |
| Lead Pitch | 20mm |
| Length | 22.3mm |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Product | Chokes |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Termination Style | Radial |
| Case Length | 22.7 mm |
| Case Height | 13.3 mm |
| Case Width | 22.3 mm |
| Part # Aliases | B82722A2302N001 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Tolerance (+ or -) | 30% |
| Impedance | Not Required ohm |
| Test Frequency | 0.01 MHz |
| Military Standard | Not Required |
| Product Length (mm) | 22.7 mm |
| Product Depth (mm) | 22.3 mm |
| Product Height (mm) | 13.3 mm |
| DC Current | 3000 mA |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话