所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum DC Resistance | 480m(Typ) |
| Product Length | 23.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum DC Current | 1 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Leakage Inductance | 150u |
| Mounting | Through Hole |
| Withstand Voltage | 1.5kVAC |
| Number of Lines | 2 |
| Product Height | 25.4 |
| Packaging | Box |
| Product Depth | 16.1 |
| Inductance | 10m |
| Test Frequency | 10k |
| Configuration | Dual |
| Type | Power Line |
| Current | 1A |
| Filter Type | Power Line |
| DC Resistance (DCR) | 480 mOhm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 1.000" (25.40mm) |
| Size / Dimension | 0.917" L x 0.634" W (23.30mm x 16.10mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Standard Package | 540 |
| Package/Case | Vertical, 4 PC Pin |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Maximum DC Resistance | 480 Ohms |
| Product | Inductors |
| Product Category | Fixed Inductors |
| Dimensions | 16.1 mm W x 23.3 mm L x 25.4 mm H |
| Factory Pack Quantity | 540 |
| Maximum DC Current | 1 A |
| Termination Style | Radial |
| Case Length | 23.3 mm |
| Core Material | Ferrite |
| Case Height | 25.4 mm |
| Case Width | 16.1 mm |
| Tolerance | 30 % |
| Part # Aliases | B82722J2102N001 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Range | :EPCOS - B82722J Series |
| Rated Current | :1A |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Category | :VDE 565-2 |
| Climatic Category | :40/125/56 |
| DC Current Max | :1A |
| DC Current Rating | :1A |
| DC Resistance Max | :0.48ohm |
| External Depth | :23.3mm |
| External Length / Height | :25.4mm |
| External Width | :16.1mm |
| Flammability Rating | :UL94V-0 |
| Height | :25.4mm |
| Inductance Tolerance | :± 30% |
| Inductor Case Style | :Through Hole |
| Inductor Type | :Common / Asymmetrical |
| Lead Spacing | :10mm |
| No. of Pins | :4 |
| Row Pitch | :12.5mm |
| Voltage Rating V AC | :250V |
| Weight (kg) | 0.026 |
| Tariff No. | 85045095 |
咨询QQ
热线电话