所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2SOD-323 |
| Configuration | Single |
| Maximum Reverse Voltage | 35 V |
| Maximum Forward Current | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage | 1 V |
| Frequency Range | VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance | 1.2@3V pF |
| Mounting | Surface Mount |
| Type | Switch |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话