所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 10000 |
| MOQ | 10000 |
| Maximum Diode Capacitance | 1.2 pF |
| Frequency Range | 50 MHz to 1000 MHz |
| Peak Reverse Voltage | 35 V |
| Package / Case | SOD-323-2 |
| Part # Aliases | BA783S-V-GH-18 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Band Switching Diodes |
| Product Category | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| Maximum Reverse Leakage Current | 50 nA |
| Unit Weight | 0.000363 oz |
| Configuration | Single |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Forward Voltage Drop | 1000 mV |
| Maximum Series Resistance @ Maximum IF | 1.2 Ohms |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Series Resistance @ Minimum IF | 0.9 Ohms |
| Forward Continuous Current | 100 mA |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Series | BA783S-G |
咨询QQ
热线电话