所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tray |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating | 0.4VA (AC/DC) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Voltage Rating - AC | 28V |
| Type | Standard |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Termination Style | PC Pin |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Type | Round, Button |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 28V |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Circuit | DPDT |
| Features | Antistatic |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product | Standard Switches |
| Flammability Rating | UL 94 V-0 |
| Series | B |
| Contact Form | DPDT |
| Cap Color | Black |
| Voltage Rating AC | 28 V |
| Voltage Rating DC | 28 V |
| Housing Material | Polyamide, Glass Fiber Reinforced |
| Contact Plating | Gold |
| Actuator | Round |
| Power Rating | 0.4 VA |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话