所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tray |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating | 0.4VA (AC/DC) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Voltage Rating - AC | 28V |
| Type | Standard |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Termination Style | PC Pin |
| Color - Actuator/Cap | Red |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Type | Round, Button |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 28V |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Circuit | DPDT |
| Features | Antistatic |
咨询QQ
热线电话