所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.059" (1.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 80mA |
| Frequency | 50MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Output | LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Type | XO (Standard) |
| Other Names | 887-1526-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Standard Clock Oscillators |
| Dimensions | 5 mm W x 7 mm L |
| Series | BB |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Output Format | LVPECL |
| Supply Voltage | 2.5 V, 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frequency Tolerance | :- |
| Supply Voltage Min | :2.5V |
| Supply Voltage Max | :3.3V |
| Oscillator Mounting | :SMD |
| No. of Pins | :6 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话