所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Dome Top Barb Clamp Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Length | 394 mm |
| Width | 7 mm |
| Tensile Strength | 54 kg |
| Maximum Bundle Diameter | 102 mm |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Style | Dome Top |
| EU RoHS | Compliant |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Product Length | 394 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Screw Mount, Mounting Hole |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| rohs | 4.00" (101.60mm) |
| Unit Weight | 13.600001 oz |
| Cable Tie Length | :394mm |
| Cable Tie Width | :7mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Natural |
| Tensile Strength N/m² | :534N/mm² |
| Tensile Strength Pounds | :120lb |
| Cable Bundle Diameter Min | :4.8mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :102mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| For Use With | :Cable & Wire |
| Weight (kg) | 0.27 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Application | Usedtosecureacablebundletoanothersurfacesuchasacontrolpanel,communicationrack,wallorceiling |
| Height | 0.265"(Boss) |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 50 |
| Size,Thread | M6 |
| SpecialFeatures | Locking |
| TensileStrength | 120lbs. |
咨询QQ
热线电话