所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Dome Top Barb Clamp Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Color | Natural |
| Packaging | Bulk |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Length | 394 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Screw Mount, Mounting Hole |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Tensile Strength | 120 lbs (54.4 kg) |
| Width | 0.275" (7.00mm) |
| Length | 1.29' (393.71mm) |
| rohs | 4.00" (101.60mm) |
| Package Quantity | 250 |
| Hole Size | 1/4 in Stud |
| Cable Tie Mounting | Mounting Hole |
| Clip Material | Stainless Steel |
| Manufacturer Series | Dome-Top Barb-Ty |
| Cable Tie Type | Self-Locking |
咨询QQ
热线电话