所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Barrier Terminal Blocks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Barrier Terminal Blocks |
| Type | Tri-Barrier, Flat Block without Mounting Ears |
| Pitch | 9.53 mm |
| Number of Positions / Contacts | 6 |
| Current Rating | 15 A |
| Voltage Rating | 300 V |
| Mounting Style | Direct |
| Mounting Angle | Vertical |
| Color | Black |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 120 C |
| Factory Pack Quantity | 160 |
| Part # Aliases | 1-1437662-0 |
咨询QQ
热线电话