所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Operating Supply Voltage | 7 V to 36 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Fan / Motor Controllers / Drivers |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Type | Printer Driver |
| Brand | ROHM Semiconductor |
| Package / Case | HTSSOP-40 |
| Packaging | Reel |
| Output Voltage | 5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Pd - Power Dissipation | 1.6 W |
| Operating Frequency | 20 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话