所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Coil Current | 28.6mA |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Turn On Voltage (Max) | 8.4 VDC |
| Features | Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Turn Off Voltage (Min) | 1.8 VDC |
| Coil Power | 343 mW |
| Contact Form | DPST (2 Form A) |
| Relay Type | Reed |
| Termination Style | PC Pin |
| Switching Voltage | 1000VAC, 1000VDC - Max |
| Release Time | 0.1ms |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operate Time | 1ms |
| Contact Rating (Current) | 1A |
| Standard Package | 250 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Other Names | Q5447198 |
| Coil Resistance | 420 Ohms |
咨询QQ
热线电话