所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Blade Finish | Chrome |
| Blade Length | 60 mm |
| Blade Material | Alloy Steel |
| Handle Material | Bi-material |
| Overall Length | 182 mm |
| Screwdriver Type | Ergonomic |
| Tip Size | 0.4 x 2.5 mm |
| Tip Type | Slotted |
| Tool type | screwdriver |
| Blade size | 2,5x0,4mm |
| Multiplicity | 1 |
| Handle material | polypropylene and elastomer |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Screwdriver type | slot |
| Overall length | 152mm |
| spg | 5 |
| Collective package [pcs] | 5 |
| Blade length | 50mm |
| Blade material | vanadium-extra steel |
| Weight | 31 |
| Drive | Slotted |
| Tip thickness | 0.4 |
| Size | 2.5 |
| 叶片材料 | 合金钢 |
| 插片长度 | 60 mm |
| 刀片抛光 | 铬 |
| 总体长度 | 182 mm |
| 针尖大小 | 0.4 x 2.5 mm |
| 把手材料 | Bi-material |
| 笔 尖类型 | 一字 |
| 螺丝刀类型 | 人机工程学 |
咨询QQ
热线电话