所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16DSO |
| Family | BGA715L7 |
| Manufacturer Type | Low Noise Amplifier |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Maximum Gain | 20(Typ)@1575MHz dB |
| Maximum Input Return Loss | 14(Typ)@1575MHz dB |
| Maximum Output Return Loss | 13(Typ)@1575MHz dB |
| Maximum Operating Frequency | 1575(Typ) MHz |
| Maximum Power Dissipation | 36 mW |
| Maximum Reverse Isolation | 43(Typ)@1575MHz dB |
| Maximum Supply Current | 3.3(Typ)@1.8V mA |
| Power Supply Type | Single |
| Typical Noise Figure | 0.7@1575MHz dB |
| Typical Single Supply Voltage | 1.8 V |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话