所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Manufacturer Type | Low Noise Amplifier |
| Typical Single Supply Voltage | 1.8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 2 |
| PCB | 6 |
| Maximum Power Dissipation | 36 |
| Maximum Output Return Loss | 13(Typ)@1575MHz |
| Maximum Gain | 20(Typ)@1575MHz |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 3.3(Typ)@1.8V |
| Power Supply Type | Single |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Operating Frequency | 1575(Typ) |
| Supplier Package | TSLP EP |
| Standard Package Name | TSLP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Single Supply Voltage | 3.3 |
| Typical Noise Figure | 0.7@1575MHz |
| Package Length | 1.3 |
| Pin Count | 6 |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.5 |
| Package Height | 0.45(Max) |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Input Return Loss | 14(Typ)@1575MHz |
| Lead Shape | No Lead |
咨询QQ
热线电话