所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Style | Block |
| Depth | 40mm |
| Detection Range | 30 mm |
| Housing Material | PBT |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 114mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Mounting Type | Flush |
| Output Type | PNP |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Supply Voltage | 10 → 30 V dc |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | |
| Width | 40mm |
咨询QQ
热线电话