所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Tape & Reel |
| Maximum DC Resistance | 1 |
| Product Length | 1.05 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum DC Current | 200m |
| Product Depth | 0.55 |
| Type | Chip Bead |
| Product Height | 0.55 |
| Packaging | Paper Tape and Reel |
| Impedance | 1K |
| Case Size | 0402 |
| Test Frequency | 100M |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Tolerance | 25% |
| Unit Pack | 10000 |
| MOQ | 10000 |
| Subcategory | Ferrite Beads |
| Lead Time | 49 Days |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Current Rating | 200mA |
| DC Resistance (DCR) | 1 Ohm Max |
| Height (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhm @ 100MHz |
| Package/Case | 0402 (1005 Metric) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Product | Ferrite Chip Beads |
| Product Category | EMI Filter Beads, Chips & Arrays |
| Dimensions | 0.5 mm W x 1 mm L x 0.5 mm H |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Maximum DC Resistance | 1 Ohms |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Maximum DC Current | 200 mA |
| Case Length | 1 mm |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Case Height | 0.5 mm |
| Package / Case | 0402 (1005 metric) |
| Impedance | 1 kOhms |
| Case Width | 0.5 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话