所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Block |
| Family | BM |
| Mounting | Screw Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | In Transition |
| Product | Fuse Blocks |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | BM |
| Mounting Style | Screw |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Packaging | Bulk |
| Product Depth | 76.2 |
| Product Length | 21.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 31 |
| Subcategory | Fuse Accessories |
| Lead Time | 42 Days |
| Voltage | 600V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Termination Style | Solder Lug |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | AGU, BAF, BAN, FNM, FNQ, KTK |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 2.400000 oz |
| Voltage Rating VDC | :600V |
| Voltage Rating VAC | :600V |
| Fuse Current | :20A |
| Fuse Holder Type | :Cartridge Fuse Block |
| Holder Terminals | :Quick Connect |
| No. of Fuses | :1 |
| Fuse Size Held | :13/32" x 1-1/2" |
| Weight (kg) | 0.036 |
| Tariff No. | 85361010 |
咨询QQ
热线电话