所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | :- |
| For Use With | :Modular Power Connectors |
| Current Rating | :75A |
| Contact Plating | :Silver |
| Contact Material | :Copper |
| Contact Size | :6 |
| Contact Gender | :- |
| Contact Termination | :Crimp |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Cable Diameter Max | :4.12mm |
| Cable Diameter Min | :4.12mm |
| Length | :29.7mm |
| Material | :Copper |
| Wire Area Size Max | :14mm² |
| Wire Area Size Min | :14mm² |
| Wire Size | :6AWG |
| Wire Size AWG Max | :6AWG |
| Wire Size AWG Min | :6AWG |
| Weight (kg) | 0.08 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话