所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.34 A |
| Maximum Voltage Rating | 60 V |
| Hold Current | 0.17 A |
| Maximum Current Rating | 40 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 3@0.85A s |
| Typical Power Dissipation | 0.48 W |
| Minimum Initial Resistance | 2 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 3.2 Ohm |
咨询QQ
热线电话