所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 1 A |
| Maximum Voltage Rating | 60 V |
| Hold Current | 0.5 A |
| Maximum Current Rating | 40 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 4@2.5A s |
| Typical Power Dissipation | 0.75 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.41 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 0.77 Ohm |
咨询QQ
热线电话