所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 1.5 A |
| Maximum Voltage Rating | 60 V |
| Hold Current | 0.75 A |
| Maximum Current Rating | 40 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 6.3@3.75A s |
| Typical Power Dissipation | 0.9 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.18 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 0.4 Ohm |
咨询QQ
热线电话