所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 5 A |
| Maximum Voltage Rating | 30 V |
| Hold Current | 2.5 A |
| Maximum Current Rating | 40 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 10.3@12.5A s |
| Typical Power Dissipation | 1.2 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.025 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 0.048 Ohm |
咨询QQ
热线电话