所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions | :60mm x 60mm x 25mm |
| Supply Voltage | :24VDC |
| Current Rating | :220mA |
| Flow Rate - Imperial | :38.4cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :1.09m³/min |
| Noise Rating | :46.7dBA |
| Bearing Type | :Ball |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| Series | :DC 6025-03 |
| Approval Bodies | :CE, CSA, cUL, TUV, UL |
| Current Type | :DC |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :60mm |
| External Width | :60mm |
| Input Power | :5.28W |
| Operating Lifetime | :50000h |
| Operating Temperature Max | :75°C |
| Operating Temperature Min | :-30°C |
| Power Consumption | :5.28W |
| Speed Range Max | :7000rpm |
| Weight (kg) | 0.075 |
| Tariff No. | 84145920 |
咨询QQ
热线电话