所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Positions | 2 |
| Mounting | Surface Mount |
| Pole Throw Configuration | SPST |
| Switch Configuration | OFF ON |
| Actuator Style | Piano |
| Terminal Type | Gull Wing |
| Maximum Current Rating | 0.1@5VDC A |
| Maximum DC Voltage Rating | 24 V |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Maximum Current Rating | 0.1@5VDC |
| Maximum DC Voltage Rating | 24 |
| Terminal Pitch | 2.54 |
| EU RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold/Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Mechanical Life | 1000 |
| Electrical Life | 1000 |
| Product Length | 7 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Body Orientation | Straight |
| Product Depth | 11.15 |
| Product Height | 7.04 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Seal | No |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Washable | Yes |
| Actuator Type | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPST |
| Contact Rating @ Voltage | 0.1A @ 5VDC |
| Orientation | Side Actuated |
| Actuator Level | Raised |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -20C to 85C |
| Rad Hardened | No |
| Current Rating (Max) | 0.1 A |
| Termination Style | Gull Wing |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Voltage Rating (VDC) | 24V |
| Switch Function Configuration | ON OFF |
| Product Length (mm) | 7 mm |
| Product Depth (mm) | 11.05 mm |
| Product Height (mm) | 7.04 mm |
| Mechanical Life | 1000 |
| Terminal Pitch (mm) | 2.54 mm |
| Total # of Positions | 2 |
| 系列 | BPA |
| 位置数 | 2 |
| 致动器水平 | Raised |
| 电路 | SPST |
| 不同电压时的触头额定电流 | 0.1A @ 5VDC |
| 致动器类型 | Standard |
咨询QQ
热线电话