所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| External Diameter | :17.8mm |
| Grip Range | :2mm to 15mm |
| Overall Length | :27.3mm |
| Mounting Hole Dia | :7mm |
| Fastener Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Colour | :Black |
| Material | :Nylon 6.6 |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Brand/Series | BPFSeries |
| Color | Black |
| Length | 0.97" |
| Length,Body | 24.6mm |
| ProtectionClass | Fastener,BarbedPush |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话