所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Switching Supplies |
| Open Frame/Enclosed | Enclosed |
| Output Power Rating | 1 W |
| Input Voltage | 85 VAC to 265 VAC |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage (Channel 1) | 5 VDC |
| Commercial/Medical | Both |
| Mounting Style | PCB |
| Length | 26.2 mm |
| Width | 22.6 mm |
| Height | 13.5 mm |
| Dimensions | 26.2 mm L x 22.6 mm W |
| Packaging | Bulk |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话