所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Format - Memory | EEPROMs - Serial |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Memory Type | EEPROM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 1K (64 x 16) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Interface | Microwire, 3-Wire Serial |
| Speed | 1MHz |
| Other Names | BR93LC46FWE2 |
| Operating Supply Voltage | 2 V to 5.5 V |
| Maximum Operating Current | 3 mA |
| Series | BR93LC46 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Clock Frequency | 1 MHz |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| Organization | 64 x 16 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Current | 3 mA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 3 mA |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Brand | ROHM Semiconductor |
| Supply Current - Max | 3 mA |
咨询QQ
热线电话