所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Multiplicity | 1 |
| Test accessories type | boroscope probe with camera |
| Measuring instruments application | BR200, BR250-2, HDV610, HDV620 |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Probe diameter | 9mm |
| Cable length | 2m |
| Brand Name | Extech |
| Color | Black |
| Series | BR |
| Accessory Type | Camera Probe |
| Primary Color | Black |
| Length | 6.6ft |
| For Use With | BR200, BR250 Borescopes |
| Outer Diameter | 0.35in |
咨询QQ
热线电话